کد خبر: ۱۳۰۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۴
سرپرست شهرداری بجنورد از آزاد شدن ورود شهروندان به پارک ها و بوستان های مرکز استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی گودرزی با اعلام اینکه ورود به پارک‌ها و بوستان‌های بجنورد برای عموم آزاد است، اظهار کرد: طبق مصوبات ابلاغی به شهرداری پیرو بیست و هفتمین جلسه ستاد عملیات پاسخ به بحران مورخه سوم مهرماه ۱۴۰۰، بازگشایی پارک‌ها و بوستان‌ها در بجنورد تحت نظارت ستاد استانی کرونا در فرمانداری بلامانع است.

وی با بیان اینکه از همین امروز پارک‌ها و بوستان‌ها پذیرای عموم شهروندان هستند، افزود: روشنایی ۱۰۰ درصد ظرفیت موجود در پارک‌ها نیز اجرا می‌شود.

وی با اشاره به محدودیت‌های موجود تاکید کرد: برپایی چادر و اطراق در بوستان‌ها همچنان ممنوع بوده و این محدودیت با جدیت به قوت خود باقی است.

گودرزی گفت: بر اساس مصوبات ستاد استانی کرونا، با کاهش موج ابتلاء به این بیماری و بازگشت شرایط ثابت در همه گیری بیماری، باز شدن بوستان‌ها و روشنایی ۱۰۰ درصدی آن می‌تواند بخشی از نیاز عموم شهروندان به تغییر شرایط روحی که طی دوران کرونا در قرنطینه ایجاد شده است را برطرف کند.

سرپرست شهرداری بجنورد تصریح کرد: به رغم فراهم شدن این شرایط، انتظار می‌رود شهروندان همچنان به استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی پابند باشند تا سلامت خود و اطرافیانشان به خطر نیفتد.

گفتنی است پارک‌ها و بوستان‌های خراسان شمالی با همه گیری ویروس کرونا طی پیک پنجم با مصوبه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا تعطیل شده بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.