کد خبر: ۱۳۰۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه‌شهر شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداران مناطق حاشیه شهر باید معابر خاکی سطح منطقه خود را احصاء کنند تا اعتبارات لازم برای آسفالت در اصلاح بودجه امسال و یا بودجه سال ۱۴۰۱ لحاظ شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدابراهیم علیزاده اظهار کرد: زیبنده مشهدالرضا (ع) نیست که خیابان‌های خاکی و فاقد آسفالت داشته باشد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در سطح منطقه چهار برخی معابر به تازگی آسفالت شده است، افزود: مدیریت شهری باید تلاش کند که زیرسازی‌ها و جدول‌گذاری‌های مورد نیاز در معابر خاکی، به‌ویژه در حاشیه شهر هرچه سریع‌تر اجرایی شود.

رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه‌شهر شورای شهر مشهد تصریح کرد: آسفالت معابر مناطق کم‌برخوردار و حاشیه‌شهر باید در اولویت‌های شورای شهر و شهرداری قرار گیرد تا بتوانیم شرایط را ساماندهی جدی‌تری بدهیم.

علیزاده تاکید کرد: شهرداران مناطق دارای بافت‌های کم‌برخوردار و حاشیه‌شهر باید در اسرع وقت معابر خاکی و فاقد آسفالت را احصاء کنند تا در برنامه مدیریت شهری قرار گیرد.

وی افزود: اعتبارات مورد نیاز این امر می‌تواند در خوش‌بینانه‌ترین حالت در اصلاح بودجه سال جاری و در غیر این صورت، در اولویت بودجه سال ۱۴۰۱ قرار گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.