کد خبر: ۱۳۰۸۶۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد از پاکسازی جاده شهرکرد - فرخشهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عنایت الله راهنورد در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: خبر انحراف یک دستگاه خودرو از جاده شهرکرد- فرخشهر به آتش نشانی اعلام شد.

وی افزود: نشت روغن و روغن ریزی یک دستگاه تریلر در جاده علت حادثه بوده است که همین امر موجب منحرف شدن چند دستگاه خودرو از جاده می‌شود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد، تصریح کرد: این تریلر بعد از مدتی متوقف شد، اما یکی از خودروها (یک دستگاه پژو) واژگون شده و مصدوم هم داشت.

راهنورد ادامه داد: پنج دقیقه زمان برد تا نیروها به مکان حادثه رسیده و در مدت زمان حدود یک و ساعت عملیات انجام شد.

وی تاکید کرد: نیروهای آتش نشانی با خاک و دیگر موارد مورد نیاز جاده را پاکسازی کرده تا از انحراف سایر خودروها جلوگیری شود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد، اضافه کرد: همچنین مراقبت از تردد و کمک به خودروهای منحرف شده هم انجام شد. این عملیات با یک خودرو و سه نیرو به پایان رسید.

راهنورد گفت: خودروهایی که حمل بار داشته یا تردد جاده‌ای دارند، هنگامی که با چنین مشکلاتی مواجه می‌شوند رانندگان خودروهای پشت سر آنان یا دیگر مطلعان، یک نشانه در جاده بگذارند که تا رسیدن آتش نشانی حادثه تصادف دیگری رخ ندهد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار