کد خبر: ۱۳۰۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
دبیر کمیسیون حفاری شهر مشهد:
دبیر کمیسیون حفاری شهر مشهد از صدور ۴ هزار و ۷۶۲ مجوز حفاری از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا حسن آبادی با بیان این مطلب، اظهار کرد: از تاریخ ۵ تا ۱۷ مهرماه با توجه به فرا رسیدن دهه آخر صفر هیچ گونه مجوز حفاری در سطح شهر مشهد صادر نخواهد شد.

وی به آمار مجوزهای حفاری انجام شده در شش ماهه ابتدا سال جاری اشاره کرد و افزود: میزان مجوزهای حفاری صادر شده در شش ماهه ابتدایی سال جاری ۴ هزار و ۷۶۲ مورد بوده است.

دبیر کمیسیون حفاری شهر مشهد با بیان اینکه بیشترین سهم مجوز صادر شده مربوط به سازمان آبفا بوده است، خاطرنشان کرد: در این میان میزان مجوز صادر شده حفاری برای آبفا نیز ۳ هزار و ۷۰۰ مجوز بوده است.

حسن آبادی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۳۹ هزار و ۳۱۷ کیلومتر حفاری در سطح شهر انجام شده که سهم آبفا از این رقم ۱۰۶ کیلومتر، شهرداری ۱۰۲ کیلومتر و شرکت گاز ۳۰ کیلومتر بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.