کد خبر: ۱۳۰۸۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان از آسفالت ۳۰ هزار مترمربع از معابر محله‌های کم‌برخوردار شهر کرمان توسط شهرداری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی نیکویی آسفالت معابر را از ضرورت‌های بسیار مهم برای شهر و شهروندان دانست و اظهار کرد: شهرداری کرمان در این دوره، آسفالت برخی از معابر مناطق پنج‌گانه شهر کرمان را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: همچنین آسفالت معابر مناطق کم‌برخوردار جز اولویت‌های شهرداری است و تاکنون ۱۰ هزار مترمربع از معابر بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای» توسط شهرداری کرمان آسفالت شده است.

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان از آسفالت معابر شهرک «شهید همت» به متراژ ۲۰ هزار مترمربع خبر داد و خاطرنشان کرد: تأمین رفاه حال شهروندان از اهداف شهرداری کرمان است و تمام تلاش خود را برای خدمت‌رسانی به شهروندان و رفاه آن‌ها به‌کار می‌بریم.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.