کد خبر: ۱۳۰۷۵۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳
فرماندار ویژه شهرستان ری خبر داد
فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به ساماندهی ۲۷۰۰ انبار کالا در سطح شهرستان ری از گام موثر این شهرستان در مبارزه با قاچاق کالا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین توکلی در تشریح ساماندهی انبارهای کالا با هدف مبارزه با قاچاق کالا گفت: ساماندهی ۲۷۰۰ مجموعه انبار موجود در ری انجام شده که این موضوع می بایست در تمام استان تهران و سراسر کشور بطور کامل اجرایی شود که در این صورت امکان نظارت بر کالاها، جلوگیری از قاچاق و ساماندهی ورود کالا میسر می گردد و به این ترتیب شهرستان ری گام موثری در این حوزه برداشته است.

وی افزود: شهرستان ری یکی از مهم ترین کریدورهای ارتباطی کشور است که شاهراه ارتباطی ۱۶ استان می باشد که باتوجه به وجود ظرفیت های فراوان مانند شهرک های صنعتی، انبارهای کالا و ... بحث مبارزه با قاچاق کالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ البته در این میان بحث کالاهای سلامت محور با توجه به شرایط شیوع کرونا ویروس از اهمیت ویژه تری برخوردار است که شبکه بهداشت و درمان شهرستان علی رغم تمام مشغله و فشارهای ناشی از اجرای طرح واکسیناسیون سراسری کرونا به خوبی این موضوع را نیز پیگیری کرده است.

فرماندار ویژه شهرستان ری ادامه داد: در این ایام که بدلیل افزایش قیمت داروهای وارداتی بعضا تولیدات زیرزمینی توسط سودجویان انجام می شود، این پیگیری ها سبب شد اتفاقات خوبی در این زمینه صورت بگیرد. همچنین یکی دیگر از اولویت های اصلی ما اقدامات فرهنگی بوده که توسط اداره ارشاد، ۴۴ دهیاری و شهرداری های سطح شهرستان تحت نظارت و مدیریت عملکرد ۵ بخشدار تابعه اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده است.

توکلی تاکید کرد: درخصوص قاچاق سوخت، شیوه کار قاچاقچیان تغییر کرده که این امر نیازمند برنامه ریزی منسجم و هدفمند باحضور همه دستگاه های مسئول در حوزه قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی است. همچنین در بحث دام و ضرورت ساماندهی آن اقدامات خوب و موثری با همکاری دامداران و جهادکشاورزی، شهرستان ری به ویژه با پلاک کوبی دام انجام شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.