کد خبر: ۱۳۰۷۱۵
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد
یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم استقرار خزانه دارای الکترونیک و تهیه دستورالعمل مدیریت جریان نقدی در شهرداری تهران تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی اقراریان در سیزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری خطاب به شهردار تهران گفت: مطابق تبصره یک بودجه شهرداری تهران تمام واحدها، مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های تابع شهرداری تهران موظف هستند تمام منابع درآمدی و سایر وجوهی که به موجب بودجه مصوب وصول کرده‌اند را  صرفاً به حساب‌های درآمدی خزانه شهرداری که به پیشنهاد شهرداری و تأیید شورای شهر تهران افتتاح شده و یا می‌شود واریز کنند، اما متأسفانه برخی از سازمان‌ها و شرکت‌های تابع شهرداری از انجام این تکلیف قانونی امتناع کرده و درآمدهای وصول شده را در حسابی جدا از حساب‌های مورد تأیید شورا واریز و نگهداری می‌کنند.

وی تاکید کرد: بر همین اساس خواهشمند است ضمن معرفی سازمان‌ها و شرکت‌های خاطی به شورای اسلامی شهر تهران دستور بدهید در اجرای تکالیف ماده 35 برنامه توسعه سوم شهر تهران در اسرع وقت نسبت به استقرار خزانه دارای الکترونیک و تهیه دستورالعمل مدیریت جریان نقدی در شهرداری با هدف استفاده بهینه از جریان وجوه، منابع نقدی مازاد در طول دوره و ارائه به شورا برای تصویب اقدام کنند.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.