کد خبر: ۱۳۰۷۱۰
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به تغییر ساختار واکسیناسیون خودرویی در سرخه حصار از افزایش دو ایستگاه تزریق دیگر جهت سرعت عمل و پیش بینی ادامه کار در فصل پاییز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجتبی شکری از اجرای طرح "سلامت یار" با هدف تسریع سرعت واکسیناسیون از سوی اداره سلامت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی  در این منطقه خبر داد و درباره این طرح گفت: با توجه به افزایش مراکز و ساعت تزریق واکسیناسیون و جلب مشارکت های شهروندان در مقوله سلامت و توسعه همکاری های بین شهری، طرح سلامت یار در منطقه ۱۳ اجرایی می شود.

او با بیان اینکه هم اکنون سه مرکز واکسیناسیون در بوستان جنگلی سرخه حصار ، پیروزی و نیروی هوایی فعالیت می کند، افزود: در این طرح از ظرفیت داوطلبان محلی جهت انتظامات مراکز ، پزشکان و پرستاران و دانشجویان و بازنشستگان در این رشته استفاده می شود.  

شهردار منطقه ۱۳ همچنین به تغییر ساختار واکسیناسیون خودرویی سرخه حصار و افزایش دو ایستگاه تزریق دیگر جهت سرعت عمل و پیش بینی ادامه کار در فصل پاییز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر روزانه ٧٦٠٠ دُز واکسن در این محل تزریق می شود که با تغییرات اعمال شده، این میزان افزایش پیدا می کند.

افرادی که تمایل دارند در کنار کادر درمان جهت تسریع واکسیناسیون به صورت داوطلبانه فعالیت داشته باشند در ساعت اداری با شماره تماس ۳۹۵۳۹ (اداره سلامت شهرداری منطقه ۱۳) تماس بگیرند .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.