کد خبر: ۱۳۰۷۰۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه از فعال شدن پله های برقي ايستگاه تجريش كه به علت اختلال شبكه فاضلاب در سطح خيابان و نفوذ آب به این ايستگاه خاموش شده بودند،خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اختلال در شبكه فاضلاب موجب ریزش آب به داخل ايستگاه تجريش در خط يك متروي تهران و برروي  پله های برقي شده بود كه جهت حفظ ايمني بیشتر مسافران و تجهيزات، از روز يكشنبه ۲۸ شهريورماه تعدادي از پله های برقي كه در مسير ريزش آب قرار داشتند خاموش شدند که با پيگيري هاي انجام شده توسط شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ظرف ۴۸ ساعت مشكل برطرف شد و پله های برقي كه به اين دليل خاموش شده بودند از بعدازظهر روز دوشنبه ۲۹ شهريورماه وارد چرخه بهره برداري شدند.
گفتني است ایستگاه متروی تجریش يكي از عمیق ترین ایستگاه های متروی  تهران است و ۲۶ دستگاه پله برقي در اين ايستگاه فعال هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.