کد خبر: ۱۳۰۷۰۷
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
اول مهر با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود
زنگ شکوفه ها همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، با رعایت پروتکل های بهداشتی در مدرسه شاهد نصر ویژه کلاس اولی ها پنجشنبه اول مهر به صدا درمی آید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه 15 ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی 1401-1400  به دانش آموزان، مربیان، مدیران و اولیای آنها گفت:  تقارن این ایام با  هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و فداکاریهای رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی است.

شهردار منطقه در ادامه ضمن تاکید بر توجه به مدارس برای داشتن آینده ای روشن افزود: در دوران دفاع مقدس دانش آموزان نقش بی بدیلی داشتند و 36 هزار دانش آموز در دفاع از میهن شهید شدند که این امر وظیفه دانش آموزان را سنگین می کند.

محمدی اضافه کرد: مدیریت شهری در تلاش است با ارتقای کیفیت زندگی؛ بستری را فراهم کند که لایق شهروندان مومن و ولایی منطقه 15 باشد.

او در ادامه به اجرای طرح استقبال از مهر در شهریور ماه اشاره کرد و گفت: طی یک ماه گذشته مدیریت شهری، مدارس و معابر منتهی به آنها را مورد بازبینی قرار داده و نسبت به رفع نواقص مربوط به زیباسازی، ترافیک، فضای سبز، خدمات شهری و فرهنگی و اجتماعی محله ها اقدام کردیم تا شهر برای شروع سال تحصیلی با نشاط آماده باشد.

برپایه این گزارش؛ آیین جشن شکوفه ها پنج شنبه در مدرسه شاهد نصر و زنگ مهر شنبه در مدرسه علامه قزوینی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با حضور مدیران شهری و آموزش و پرورش برپا می شود.

این گزارش می افزاید؛  همچنین شنبه مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در مراکز پرتو ویژه کودکان کار و مدارس منتخب نواحی شهید ثانی، مقداد، امام باقر(ع) و امام جعفر صادق برگزار می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.