کد خبر: ۱۳۰۷۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف آشنایی نسل جوان با دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی و معرفی شهدا، فضاسازی محیطی متناسب با این فضا صورت گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی هوشیار معاون خدمات شهری و محیط زیست در این باره عنوان کرد: هر سال به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مجموعه مدیریت شهری نسبت به فضاسازی شهر اقدام می کند.

او بیان کرد: چاپ و نصب 650 تخته بنر آویز با ابعاد ۱۰۰ در ۱۵۰، 100 تخته ۲۰۰ در ۳۵۰ داربستی،  10 تخته بنر  برروی پل های عابر پیاده،  25 تخته  بنر پرتابلی و اسپیسی مقابل ساختمانهای اداری، 12 مورد تمثال مبارک شهدای والامقام در محلات، فضاسازی در مقابل ساختمان مرکزی، برپایی موکب میدان ونک و ساختمان ناحیه 6 از جمله فضاسازی های اجرا شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.