کد خبر: ۱۳۰۷۰۰
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
به مناسبت هفته دفاع مقدس
نایب رییس هیات مدیره و مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه به مناسبت هفته دفاع مقدس با کارکنان ایثارگر، آزاده، جانباز و خانواده معظم شهدا شاغل در شركت دیدار کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فرا رسیدن هفته دفاع مقدس علي عبداله پور نايب رييس هيات مديره و مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه با حضور در بين كاركنان شاغل رزمنده، جانباز، آزاده و خانواده معظم شهدا در اين شركت با اهداء لوح تقدیر و هديه از رشادت ها و جان‌فشانی‌های این عزیزان قدردانی کرد.
وي با اشاره به اينكه روایت هشت سال دفاع مقدس، حکایتی از دوران طلایی و پر افتخار ملتی است که وحدت و همدلی را پیشه خود كرد و امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آوردند گفت: گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردی های شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس وظيفه ما است.
علي عبداله پور با اشاره به اينكه رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده معظم شهدا چشم و چراغ اين شرکت هستند افزود: اتفاقات خوبي كه در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه مي افتد از وجود ارزشمند افرادي، همچون این عزیزان است.
مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهر ان و حومه تصريح كرد: ما قدردان شما هستيم و امیدوارم بخشي از خاطرات اين شرکت توسط شما رقم بخورد و بدانيد که جايگاه ويژه اي داريد و مردم قدردان اين ايثار و فداكاري هستند و اگر قصوري بوده از طرف ما است.
وي گفت: هر آنچه در اين كشور داريم يا به آن رسيده ايم را مديون ايثار و از خودگذشتگي  اين عزيزان هستيم چرا كه همين اقتدار و شجاعت ما را به اينجا رسانده است و مي توانيم با كشورهاي بزرگ و صاحب قدرت نيز رقابت كنيم.
مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهر ان و حومه در اين ديدارها با تک تک افراد گفتگوي صميمانه اي داشت و از آنها خواست خاطرات خود و نحوه شهادات عزيزانشان را بیان کرده و اگر درخواستي دارند را بازگو كنند.
گفتني است آیین گرامیداشت همكاران شاغل رزمنده، جانباز، آزاده و خانواده معظم شهدا با برنامه ريزي مديريت امور ايثارگران و بسيجان شركت بهره برداري متروي تهران و حومه انجام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.