کد خبر: ۱۳۰۶۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
چمران:
رییس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی بر پایه امید بنا شده است، افزود: عده‌ای در تلاش هستند که ریشه امید را برای مردم بخشکانند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی چمران در ابتدای سیزدهمین جلسه شورای شهر تهران گفت: در آغاز فرارسیدن هفته دفاع مقدس قرار داریم و یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس و رزمندگان را در این ایام گرامی می‌داریم. همچنین در هفته‌های گذشته ورزشکاران موفقیت‌های بسیاری به‌ویژه در پارالمپیک به دست آوردند و البته در برنامه‌ای از آنها تقدیر به عمل آمد.

وی با اشاره به حضور ورزشکاران در دیدار با مقام معظم رهبری افزود: مقام معظم رهبری در دیدار آنها مطالبی را فرمودند و امیدواریم هموطنان ما در تمامی صحنه‌ها موفقیت‌های بسیاری را داشته باشند.

وی ادامه داد: عده‌ای در تلاش هستند که ریشه امید را برای مردم بخشکانند؛ متأسفانه شاهد هستیم که این افراد مرتباً در داخل و خارج موضوعات ناامیدکننده را مطرح می‌کنند و به ما می‌تازند.

چمران با بیان اینکه جمهوری اسلامی بر پایه امید بنا شده است تاکید کرد:  یکی از این موضوعات ۸ سال جنگ تحمیلی و موفقیت‌ها و پیروزی‌های بزرگی بود که به دست آوردیم در حالی که در آن مقطع کشور ما با دست نیمه‌خالی به جنگ رفته بود و به لحاظ پوشش هوایی و رادارهای هوایی با کمبودهای بسیاری روبرو بودیم اما با امید و تلاش به پیروزی دست پیدا کردیم.

وی در ادامه با گرامیداشت یا د و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و سرداران بزرگی از جمله شهید سلیمانی گفت: یاد و خاطره همه این عزیزان را گرامی می‌داریم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.