کد خبر: ۱۳۰۶۹۴
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
سرپرست شهرداری ساوه:
سرپرست شهرداری ساوه گفت: مشکلات مالی در تأمین مصالح باعث شد ادامه کار پیاده راه با تأخیر مواجه شود اما تلاش می‌کنیم این پروژه اوایل آذرماه امسال به بهره برداری برسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید اصدق در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به تأخیر در روند اجرا پیاده را ه امام (ره) ساوه گفت: یکی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی شهرداری ساوه موضوع تأمین مالی و مسائل مربوط به بازپرداخت بدهی‌های شهرداری است بر همین اساس باید تلاش کنیم تا از هم اینک با کسب درآمدهای پایدار شهری، بحران مالی را مدیریت کنیم.

وی افزود: در حاضر مشکل عمده‌ای که باعث شده ادامه کار پیاده راه ساوه با تأخیر مواجه شود، مشکلات مالی در تأمین مصالح مورد نظر است. این مسئله باعث شد برای تأمین مصالح مورد نظر به صورت قطره چکانی هزینه کنیم و قطره چکانی هم مصالح تحویل بگیریم اگرچه شرکت طرف قرارداد تا به امروز با وجود مشکلات مالی شهرداری همکاری خوبی داشته است با این وجود تلاش می‌کنیم این پروژه اوایل آذرماه امسال به بهره برداری برسد.

سرپرست شهردار ساوه تصریح کرد: متأسفانه تا به امروز موفق نشدیم بدهی‌هایی را که از قبل داشته‌ایم را تسویه کنم و پروانه‌هایی که صادر می‌شود از قبل مبالغ آنها پرداخت شده در شرایط فعلی صدور پروانه نداشتیم و اگر پروانه‌ای صادر می‌شود تا به امروز بابت آن پولی به حساب شهرداری واریز نشده است.

اصدق گفت: ساوه امروز نیازمند تلاش مضاعف است و خدمات رسانی ما به شهروندان باید دو چندان شود که قطعاً اینگونه خواهد بود تا هیچ خلل و کاستی در خدمات‌رسانی ایجاد نشود.

وی افزود: رسیدگی به وضعیت پروژه‌های عمرانی به ویژه پروژه‌های نیمه تمام، پرداخت بدهی‌های قبلی شهرداری و پرداخت به حقوق پرسنل مورد تاکید سرپرست شهرداری و شورای اسلامی شهر ساوه است.

گفتنی است پروژه پیاده راه ساوه قرار بود تاپایان سال ۱۳۹۹ به بهره برداری برسد.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.