کد خبر: ۱۳۰۶۷۷
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
فرماندار مهران خبر داد
فرماندار مهران گفت: طی چند روز گذشته از خروج ۹۵۰ نفر در پایانه مرزی مهران جلوگیری شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید کاکی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از مجموع ۹۵۷ زائری که تاکنون قصد عزیمت به کشور عراق را از طریق مرز مهران داشتند، ۶۲۸ نفر در مبادی ورودی شهرستان اقناع شده تصمیم به بازگشت به سمت شهرهای محل سکونت خود گرفتند.

وی افزود: ۳۲۹ نفر نیز در نقطه صفر مرزی دستگیر شده‌اند.

فرماندار مهران تصریح کرد: مرز مهران طبق تصمیم ستاد مرکزی اربعین همچنان بسته است و از تمامی زائرانی که به صورت زمینی قصد خروج از مرز مهران و عزیمت به کشور عراق را دارند، ممانعت خواهد شد.

وی گفت: چهار استان معین با رعایت ضوابط و قوانین اعلامی در مرز مهران موکب خواهند زد و مواد غذایی برای زاِئران برگشتی از عراق نیز در نظر گرفته شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، فرماندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.