کد خبر: ۱۳۰۶۷۱
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
مسئول کمیسیون طرح و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر آمل بر ممیزی املاک در شهرداری آمل به ‏منظور افزایش درآمدها تاکید کرد.‏
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد محمدی در جلسه کمیسیون طرح و برنامه شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه هدف اصلی از انجام ممیزی به روز شدن اطلاعات مدیریت شهری است تا بتوان اقدامات درستی انجام داد اظهار کرد: اجرای ممیزی نه تنها یک منبع درآمدی برای شهرداری محسوب می‌شود بلکه در کنار آن می‌توان به اطلاعات دیگری که برای شهرداری لازم است دست یافت.

وی با بیان اینکه یکی از خواسته‌های اعضای شورا از شهردار منتخب اجرای ممیزی املاک بوده است افزود: ابتدا باید ملزومات و امکانات این کار توسط شهرداری فراهم و سپس در قالب یک لایحه کامل به شورا ارائه شود تا در صحن به تصویب برسد.

رئیس کمیسیون طرح و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه با همکاری معاونت‌های فنی و شهرسازی و توسعه مدیریت و منابع و واحدهای درآمد و فناوری اطلاعات شهرداری این اقدامات باید انجام و کلیه کارها بر بستر الکترونیک باشد ادامه داد: در ابتدا باید یک کارگروهی شکل بگیرد و با اجرای طرح جامع ساماندهی نیروی انسانی در شهرداری که یکی از اولویت‌های شورا بوده، نیروهای متخصص و آموزش دیده برای انجام این کار سوق داده شوند.

حسن مجیدی کیا رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه سرعت عمل و زمان کار برای ما خیلی مهم است و کارها باید با یک روند خاصی رو به جلو حرکت کند ادامه داد: لزوم انجام ممیزی املاک صرف نظر از الزامات قانونی، در واقع جامع‌ترین و اولین قدم در جهت جمع‌آوری اطلاعات شهر و تبدیل آن به بانک اطلاعاتی برای بهره برداری در برنامه‌ریزی و ارائه خدمات به شهروندان عزیز است.

وی افزود: برخی از برنامه‌ها در صدر هستند و برخی پایین‌تر، برخی نیز از جمله شهر الکترونیک و ممیزی، برنامه‌های استراتژیک هستند و باید با هم و در کنار هم با یک همپوشانی انجام و با تشکیل یک ستاد اجرا شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.