کد خبر: ۱۳۰۶۷۰
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
سخنگوی شورای اسلامی شهر خبر داد
سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: حکم شهردار منتخب شیراز درحال طی نمودن فرآیندهای قانونی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اکبر سلطانی با بیان اینکه شورای شهر شیراز طی مدت قانونی شهردار منتخب خود را انتخاب و به استانداری فارس و وزارت کشور معرفی کرده است، اظهار کرد: از زمان انتخاب سید احسان اصنافی به عنوان شهردار منتخب شیراز، چند وقتی است می‌گذرد که براساس نامه اخیر فرمانداری شیراز در حال طی شدن فرآیندهای قانونی است.

وی افزود: در نامه فرمانداری شیراز به رئیس شورای شهر شیراز، نامه ۱۵ شهریورماه مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری فارس مبنی بر انتخاب و معرفی شهردار ظرف مهلت یک ماهه در خصوص شورای شهر شیراز موضوعیت ندارد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه همه اعضای شورای شهر شیراز به صورت مداوم پیگیر حکم شهردار منتخب شیراز هستند که در حال طی مراحل اداری در وزارت کشور است، گفت: ممکن است تأیید حکم شهردار منتخب شیراز حتی تا حدود یک ماه نیز به طول بینجامد.

سلطانی اضافه کرد: در حال حاضر منتظر تأیید حکم شهردار منتخب توسط وزارت کشور هستیم و از طرفی دیگر نیز حکم سرپرست فعلی شهرداری شیراز سه ماه اعتبار دارد و مشکلی در این خصوص دیده نمی‌شود.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.