کد خبر: ۱۳۰۵۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
شهردار اردبیل:
شهردار اردبیل گفت: مصمم هستیم تا ۱۰ مهرماه عرشه اصلی پل قدس را جهت عبور ترافیک تحویل دهیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود صفری در نشست هماهنگی و تعامل با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، اظهار کرد: از زمان قبول مسؤولیت در کسوت شهرداری، با برنامه‌ریزی منسجم نسبت به اولویت‌بندی طرح‌ها و مطالبات مهم شهروندان عزیز از مدیریت شهری، اقدام کرده‌ایم.

وی بر نادرست بودن آمار ارائه و تبلیغ شده قبلی مبنی بر «پیشرفت ۹۵ درصدی پل قدس» تأکید کرد و افزود: مصمم هستیم تا ۱۰ مهرماه عرشه اصلی را جهت عبور ترافیک تحویل داده و تا اواسط آبان ماه نیز تمام پروژه پل قدس را به پایان برسانیم.

شهردار اردبیل توجه دستگاه قضائی استان به‌خصوص دادستان مرکز استان اردبیل به نیازها و مسائل مهم شهر و شهروندان را قابل تحسین و مؤثر در رفع بسیاری از مشکلات دانست و گفت: به‌دنبال پیگیری‌هایی که در مجموعه مدیریت شهری داشتیم، کار تملک و تبدیل باغ بزرگ واقع در حدفاصل میدان بسیج تا میدان ارتش به پارک عمومی که از مطالبات دیرینه شهروندان اردبیل است، در آستانه اتمام قرار دارد.

صفری خاطرنشان کرد: امورات مربوط به پروژه‌های عمران‌شهری و سایر بخش‌ها را با جدیت و با همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر پیگیر هستیم.
برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.