کد خبر: ۱۳۰۵۵۳
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
فرمانده نیروی انتظامی:
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچ گونه مشکلی در مرزهای طولانی آذربایجان غربی در حوزه امنیتی وجود ندارد و جزو ۵ استان امن کشور به شمار می رود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار سرتیپ حسین اشتری در بازدید از مرزهای آذربایجان غربی با اشاره به هم مرزی نزدیک هزار کیلومتری آذربایجان غربی با سه کشور خارجی و اشراف اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانی بر مرزها اظهار کرد: آذربایجان غربی با داشتن بیش از هزار کیلومتر مرز مشترک با سه کشور جزو ۵ استان امن کشور است.

وی ادامه داد: با توجه به این امنیت، استفاده از ظرفیت‌های مرزی برای توسعه اقتصادی مرزنشینان و تجارت قانونی، بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.

اشتری اضافه کرد: روحیه ولایی و انقلابی مرزبانان جمهوری اسلامی ایران یکی از سرمایه‌های عظیم نیروی انتظامی است که ارزش بسیاری برای ما دارد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: تجهیزات الکترونیکی و مدرن و به روز در مرزهای آذربایجان غربی فعال است و تلاش می‌کنیم که این تجهیزات را در راستای ارتقای امنیت مرز، به‌روزرسانی کنیم.

اشتری بیان کرد: هوشمندسازی پلیس و مرزبانی یکی از اولویت‌های کاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود که با قدرت آن را دنبال می‌کنیم.

سردار اشتری در راستای بررسی وضعیت فعالیت پلیس و همچنین بررسی یگان‌های انتظامی، سفری ۲ روزه به آذربایجان غربی داشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.