کد خبر: ۱۳۰۵۳۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
نایب رئیس شورای شهر:
نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اهمیت صیانت از جان مردم، گفت: اقدامات لازم برای رفع مشکلات جاده قزلحصار انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا رحیمی در بازدید از بلوار پیام (جاده قزلحصار) کرج که عصر امروز (چهارشنبه) با حضور چند تن از اعضای شورای شهر انجام شد، با بیان اینکه شهرداری کرج با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند، اظهار کرد: اهمیت صیانت از جان مردم، اعضای شورا را برای تعریف پروژه به اینجا آورده و در صدد هستیم تا مشکلات و معضلات بلوار پیام یکبار برای همیشه رفع شود.

وی خواستار الزام پایبندی دستگاه‌های مربوطه به تقسیم وظایف اعلامی شد و افزود: جلسات میدانی به مراتب مؤثرتر از جلسات پشت میزی است و قطعاً بازدیدهای میدانیِ بدون دستاورد مورد قبول نبوده و دنبال نتیجه‌ایم لذا به عنوان نماینده مردم در صورت کم کاری دستگاه‌های مربوطه، شفاف اعلام خواهم کرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر انجام وظیفه اداره کل راهداری و حمل و نقل استان البرز در جاده پر خطر پیام، به عدم ایمنی پل‌های عابرپیاده، رفت و روب و روشنایی معابر با مشارکت اداره برق، نصب فوری علائم راهنمایی و رانندگی اشاره کرد و افزود: به اداره کل راهداری و حمل و نقل استان البرز یک ماه فرصت داده شده تا مشکلات مربوطه را برطرف کند.

وی به علت توقف پروژه انتقال آب‌های سطحی سیاه‌جوی پرداخت و تصریح کرد: پل عابرپیاده در اتصال خطوط این پروژه مزاحمت می‌کند که باید جمع‌آوری و بعد از اتمام کار نصب شود، همچنین لازم است درباره محل قرار گرفتن این پل عابرپیاده مطالعه و نیازسنجی شود تا در صورت امکان به محل مناسب‌تری جابجا شود.

وی با بیان اینکه اراضی زندان قزلحصار یکی از دلایل توقف پروژه انتقال آب‌های سطحی سیاه جوی است، خاطرنشان کرد: برای رفع این مشکل درحال مذاکره هستیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.