کد خبر: ۱۳۰۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱
سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان:
سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان تاکید کرد: به هیچ وجه دخالت در امور شهرداری زنجان را برنمی‌تابیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین حمزه‌لوپاک در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه از ابتدای هفته جاری، استماع برنامه‌های کاندیداهای دواطلب پست شهرداری آغاز شده و شاهد حضور کاندیداهای تصدی شهرداری زنجان هستیم، اظهار کرد: طبق آخرین آمار، تا به امروز هفت نفر به عنوان کاندیدای تصدی شهرداری زنجان مطرح هستند.

وی یادآور شد: برای اینکه شائبه‌ای در خصوص زمان‌بندی اعلام برنامه کاندیداهای تصدی شهرداری زنجان وجود نداشته باشد، تعیین زمان اعلام برنامه کاندیداها به صورت قرعه‌کشی مشخص شد تا عدالت کاملاً رعایت شود و طبق قانون، رأی‌گیری باید به صورت مخفی انجام شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر اینکه بحث نظارت با دخالت دو مقوله جدا از هم در امور شهرداری به شمار می‌رود، تصریح کرد: این در حالی است که هیچ تضمینی برای حضور شهردار که از سوی اعضای شورای اسلامی شهر انتخاب می‌شود، برای چهار سال آینده وجود ندارد.

حمزه‌لوپاک با بیان اینکه به هیچ وجه موضوع ثبات مدیریتی را دستاویزی برای نادیده گرفتن ناکارآمدی شهردار قرار نخواهیم داد و بلافاصله به دنبال گزینه بهتر خواهیم بود، خاطرنشان کرد: امروز به جرأت می‌توان گفت که هیچ‌گونه دخالتی در خصوص انتصابات در مجموعه شهرداری زنجان از سوی شورای اسلامی وجود نخواهد داشت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان گفت: دست شهرداری برای انتصاب و انتخاب افراد در مجموعه شهرداری باز بوده و نگاه شورای اسلامی شهر زنجان، دخالت در این امور نیست. با این وجود نظارت بر امر انتصابات وجود خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.