کد خبر: ۱۳۰۳۴۳
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
محمد محمدی بریمانلو قهرمان جودو جهان از رئیس فدراسیون یک میلیاردو پانصدو پنجاه میلیون ریال پاداش گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مراسم تجلیل از محمد محمدی بریمانلو قهرمان جودو جهان و عضو تیم ملی بزرگسالان کشورمان، امروز سه شنبه ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۰ در مجموعه ورزشی لاله در شهرستان بجنورد با حضور آرش میراسماعیلی قهرمان جهان و رئیس فدراسیون جودو برگزار شد.

محمد محمدی بریمانلو عضو تیم ملی جودو بزرگسالان کشورمان که تنها سهمیه المپیک را کسب کرده بود، یک میلیاردو پانصدو پنجاه میلیون ریال پاداش گرفت.

مراسم تجلیل از محمد محمدی بریمانلو قهرمان جودو جهان و عضو تیم ملی بزرگسالان کشورمان، روز سه شنبه ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۰ در مجموعه ورزشی لاله در شهرستان بجنورد با حضور آرش میراسماعیلی قهرمان جهان و رئیس فدراسیون جودو برگزار شد.

مصیب اکبرزاده سرپرست مدیرکلی ورزش و جوانان استان خراسان شمالی، محمد بلوطی دستیار ویژه رئیس فدراسیون جودو، مصطفی کریمی مدیرسازمان تیم های ملی، عزیزی رئیس کمیته امور استان ها و برخی از قهرمانان و پیشکسوتان جودو استان خراسان شمالی در این مراسم حضور داشتند.

ابتدا مبلغ یکصدمیلیارد ریال از سوی فدراسیون جودو و چهارصدو پنجاه میلیون ریال هم از سوی مسولان وزارت ورزش و جوانان به عنوان پاداش کسب سهمیه المپیک پرداخت شد، ضمن اینکه از سوی علی محمدنیا سرپرست هیات جودو استان خراسان شمالی نیز مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به عنوان پاداش به این جودوکار پرداخت کرد.

سرپرست هیات جودو استان خراسان شمالی به بهزادوحدانی مربی تیم ملی نوجوانان سی میلیون ریال پاداش پرداخت کرد و به قاسم باغچقی عضو تیم ملی بزرگسالان جودو نیز سی میلیون ریال پاداش پرداخت شد.
ضمن اینکه مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال نیز فدراسیون جودو به باغچقی پاداش پرداخت کرد

پاداش فدراسیون جودو به قهرمان جهان

علی محمد عزیزی، رئیس هیات جودو استان یزد نیز در این مراسم به رسم یادبود تابلو فرش بزرگی را که تصویر بریمانلو روی آن بافته شده بود را به قهرمان جهان هدیه داد.

در ادامه مراسم از سوی سرپرست هیات جودو استان خراسان شمالی، مبلغ پنج میلیون ریال به محمدجوادی فر و علی اسماعیلی که مدال طلای مسابقات منطقه ای را کسب کرده بودند اهدا شد.

در ادامه این مراسم به تعدادی از مربیان و پیشکسوتان حکم ارتقاء‌مربیگری و دان اهدا شد.
ضمن اینکه مریم ولی زاده و یونس کریمان حکم نایب رئیسی و دبیری هیات جودو استان خراسان شمالی را از سوی سرپرست هیات جودو استان دریافت کردند و بهزاد وحدانی نیز حکم سرپرستی هیات جودو شهرستان بجنورد را دریافت کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار