کد خبر: ۱۳۰۳۲۶
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
سرپرست پلیس راهور البرز خبر داد
سرپرست پلیس راهور استان البرز از اجرای طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه ساز در سطح معابر درون‌شهری خبر داد و گفت: در این طرح ۲۰ هزار و ۶۴۴ راننده متخلف اعمال قانون شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمدالله رحمتی‌پور اظهار کرد: در ادامه طرح‌های ارتقای انضباط ترافیکی و نظم‌بخشی به عبور و مرور، طرح ضربتی مقابله و برخورد با تخلفاتی نظیر سبقت، سرعت غیرمجاز و حرکات مخاطره‌آمیز در رانندگی از ۸ تا ۱۴ شهریور ماه جاری در معابر شهری استان البرز به اجرا گذاشته شد.

وی بیان کرد: اجرای این طرح با هدف برقراری نظم و امنیت ترافیکی و کاهش تصادفات در سطح معابر درون شهری استان صورت گرفت که در مجموع ۲۰ هزار ۶۴۴ فقره جریمه برای رانندگان متخلف صادر شده است.

سرپرست پلیس راهور استان البرز تصریح کرد: رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی یکی از مؤلفه‌های اصلی پیشگیری از تصادفات و حوادث رانندگی است و گامی مهم در روان‌سازی ترافیک به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح به صورت مستمر در استان ادامه خواهد داشت، متذکر شد: امیدواریم با همکاری خوب مردم شاهد نهادینه‌شدن فرهنگ درست رانندگی در این استان باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.