کد خبر: ۱۳۰۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد از انتخاب محمدتقی جاپلقی به عنوان شهردار این شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا بیاتی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: پس از چند مرحله بررسی و کنار رفتن برخی گزینه‌های انتخاب شهردار که شاید همگی در یک سطح بودند و انتخاب نشدند، یک گزینه برای تصدی شهرداری شهرکرد برگزیده شد.

وی افزود: در ابتدا از میان ۴۶ گزینه انتخابی نهایتاً به دو گزینه رسیدیم و نزدیک به انتخاب شهردار بودیم که به دلایلی هردو نفر حذف شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد تاکید کرد: سپس بار دیگر فرایند انتخاب شهردار مجدد از سرگرفته شد و تعدادی که کمتر از ۲۰ نفر بودند رزومه و برنامه دادند که مورد مطالعه قرار گرفت و از بین آنها افرادی که مرتبط با شهرداری کار کرده بودند و مدرک مرتبط داشتند، به مرحله نهایی رسیدند.

وی افزود: پس از آن به سه گزینه رسیدیم و در جلسه امشب (شنبه) «محمدتقی جاپلقی» به عنوان شهردار شهرکرد انتخاب شد.

وی ادامه داد: این شخص در گذشته مدیرکل مدیریت بحران استان و شهردار شهرهای نسیم شهر و شمشک تهران بوده و فارغ‌التحصیل رشته شهرسازی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد تصریح کرد: این شخص اهل لرستان است و در نهایت با هفت رأی شورای اسلامی شهر شهرکرد به عنوان شهردار انتخاب شد.

بیاتی خاطرنشان کرد: اسامی دو گزینه دیگر به دلیل حفظ شأن افراد بیان نخواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار