کد خبر: ۱۳۰۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
رئیس سازمان مدیریت حمل بار و مسافر شهرداری همدان گفت: با مشارکت صندوق کارآفرینی امید، بازسازی ۲۶ دستگاه اتوبوس درون شهری همدان توسط شرکت شهاب خودرو دیزل آغاز شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا بیاناتی اظهار کرد: تاکنون بازسازی کامل هشت دستگاه از این اتوبوس‌ها انجام و و تحویل ناوگان اتوبوسرانی همدان شده است.

وی اظهار داشت: همچنین مراحل پایانی بازسازی هشت دستگاه اتوبوس دیگر نیز در حال انجام است و به زودی وارد چرخه حمل و نقل شهری می‌شود.

بیاناتی خاطرنشان کرد: بازسازی اتوبوس‌های درون شهری همدان بر اساس برنامه زمان بندی شده، انجام می‌شود.

وی یادآور شد: شهرداری همدان برای اجرای طرح بازسازی اتوبوس‌های درون شهری دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته که صندوق کارآفرینی امید با پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیارد تومان در قالب تسهیلات در این طرح مشارکت دارد.

رئیس سازمان مدیریت حمل بار و مسافر شهرداری همدان افزود: بازسازی کامل هشت دستگاه اتوبوس دیگر نیز در ماه‌های آینده انجام خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.