کد خبر: ۱۳۰۲۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۳
معاون خدمات شهری شهرداری قم تاکید کرد
معاون خدمات شهری شهرداری قم خواستار مطالعات آینده پژوهی در عرصه مبارزه با کرونا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس ذاکریان در نشست ستاد مدیریت بحران استان در سالن کرامت استانداری سخن می‌گفت با تقدیر از فعالیت همه دستگاه‌های و نهادهای قم در مسیر مبارزه با کرونا بیان کرد: خوشبختانه این فعالیت‌ها دارای پشتوانه مطالعاتی و تحقیقاتی است که به همت محققان دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت استان انجام شده است.

وی به ضرورت بررسی کانون‌های شیوع بیماری کووید ۱۹ در قم و ارزیابی میدانی این موضوع توجه داد و خاطر نشان کرد: یکی دیگر از فعالیت‌هایی که باید در این مسیر در دستور کار قرار گیرد، مطالعات آینده پژوهی درباره بیماری کرونا است که هم در دوران کرونا و هم در دوران پسا کرونا می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین در این نشست از خدمات شش ساله سیدامیر سامع به عنوان معاون سابق خدمات شهری شهرداری قم تقدیر شد. سامع در این برنامه و در سخنان کوتاهی با تقدیر از همه مسؤولان و مدیران شهر و استان، قم را «شهر سلام» نامید و گفت: تردیدی نیست که مسؤولان قم باید فرصت خدمت به این شهر بزرگ و مقدس را غنیمت شمرند و در خدمتگزاری به مردم شهر کریمه اهل بیت (ع) و زائران این دیار کوشا باشند.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار