کد خبر: ۱۳۰۰۱۵
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم از آغاز واکسیناسیون کرونا ویژه کارکنان این شهرداری در مناطق و سازمان‌های این شهرداری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدعلی بیگدلی در مورد واکسیناسیون کارکنان شهرداری قم اظهار کرد: نیروهای خدوم شهرداری در سازمان‌ها و مناطق مختلف از ابتدای شیوع کرونا همواره در کنار عوامل اجرایی و مدافعان سلامت بوده و به ارائه خدمت در بخش‌های مختلف از جمله آرامستان‌ها، حمل و نقل عمومی، آتش نشانی، پسماند و سایر بخش‌ها پرداخته‌اند.

وی افزود: در این راستا و به منظور پیشگیری از ابتلای کارکنان شهرداری به کرونا مجوز واکسیناسیون ایشان علیه بیماری کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی قم صادر و از چهارم شهریور ۱۴۰۰ فرآیند مذکور آغاز شد.

مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم تصریح کرد: با توجه به هماهنگی صورت گرفته و ارائه اطلاعات کارکنان شهرداری به دانشگاه علوم پزشکی تمام کارکنان شهرداری قم در بخش‌های مختلف می‌توانند با کارت ملی به مرکز واکسیناسیون واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مراجعه و نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.

بیگدلی خاطرنشان کرد: اجرای طرح واکسیناسیون کارکنان شهرداری تا روز یکشنبه هفتم شهریورماه ادامه دارد و در صورت لزوم نیز قابل تمدید است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار