کد خبر: ۱۲۹۹۷۸
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
معاون مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی کردستان خبر داد
معاون مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی کردستان از تأمین زمین برای تمامی متقاضیان طرح اقدام ملی شهرسنندج خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مصطفی رضایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان کردستان و به ویژه شهر سنندج به دلیل شرایط جغرافیایی و توپوگرافی زمین دارای محدودیت‌های بسیاری در اختصاص زمین برای ایجاد مسکن است.

وی افزود: با رایزنی‌ها و پیگیری‌های چندین ماهه موفق شدیم برای تمامی متقاضیانی که در سامانه طرح اقدام ملی ثبت نام کرده و واریز وجه کردند، تأمین اراضی که در تعهد ما بود را انجام دهیم.

رضایی اعلام کرد: خوشبختانه در این مرحله برای سه هزار و ۲۰۰ متقاضی تأمین زمین صورت گرفته است.

وی افزود: تعدادی از این پروژه‌ها هم اکنون به مرحله اجرا نیز رسیده است که پروژه ۱۴۰ واحدی در سایت مسکن مهر شهرک بهاران و پروژه ۲۰۰و احدی رسالت که توسط بنیاد مسکن در حال انجام است و به تازگی پروانه آن صادر شده است را شامل می‌شود.

رضایی اظهار کرد: با موافقت شورای عالی شهرسازی و معماری ایران توانستیم برای سه پهنه بزرگ مقیاس در شهر سنندج که با توجه به موقعیت توپوگرافیک و تپه‌ای شهر بسیار در مضیقه بودیم، اخذ مجوز کنیم.

معاون مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی کردستان اعلام کرد: این سه پروژه بزرگ مقیاس شامل جانمایی ۸۰۰ واحد در شهرک زاگرس، هزار و ۲۰۰ واحد در شهرک شهید ورمقانی و هزار و ۵۰۰ واحد در شهرک اسلام آباد است.

رضایی افزود: عملیات طراحی نقشه و مشخصات اجرایی این پروژه‌ها نیز توسط مشاوران ذیصلاح در حال انجام است و پیمانکاران آن از سازندگان توانمند استان انتخاب شده‌اند و در آستانه عقد قرارداد و آغاز عملیات اجرایی هستیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.