کد خبر: ۱۲۹۹۷۶
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام باند حرفه‌ای سرقت مسلحانه تلفن همراه در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار احمد طاهری اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه گوشی تلفن همراه در شهرستان ایرانشهر از توابع منطقه بلوچستان در جنوب استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان و شهرستان ایرانشهر قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی صورت گرفته مشخص شد افرادی ناشناس و موتورسوار در ساعات پایانی شب با سر و صورتی پوشیده اقدام به پرسه‌زنی در معابر و محلات حاشیه‌ای شهر ایرانشهر با تهدید کلت کمری به سرقت گوشی تلفن همراه شهروندان اقدام می‌کنند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه در نتیجه تحقیقات صورت گرفته و انجام یک سری اقدامات تخصصی و پلیسی، سارقان مورد نظر که با سر و صورت پیچیده قصد سرقت مسلحانه دیگری را در یکی از مناطق حاشیه‌ای سطح شهرستان ایرانشهر داشتند، شناسایی و به صورت نامحسوس تحت رصد اطلاعاتی قرار دادند. در ادامه عملیات مأموران انتظامی با هوشمندی و سرعت عمل موفق شدند، سه سارق مورد نظر را قبل هرگونه اقدامی متوقف و ضمن توقیف موتورسیکلت آنان و دستگیری متهمان، تحت بازجویی فنی و علمی پلیس قرار دهند.

سردار طاهری بیان کرد: در بررسی‌های اولیه و اطلاع از هویت افراد دستگیر شده مشخص شد، که یکی از متهمان تحت تعقیب پلیس آگاهی بوده که در سال ۹۹ اقدام به سرقت مسلحانه تلفن همراه با همدستی فردی دیگر می‌کرده، که همدست متهم نیز در عملیاتی دیگر دستگیر می‌شود. در بازجویی‌های انجام شده از سارقان دستگیر شده که بین ۲۰ تا ۲۶ سال سن داشتند، ۹ فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه و یک قبضه سلاح کلت کمری بکار گرفته شده در اقدامات مجرمانه متهمان کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، افزود: شهروندان با رعایت نکات امنیتی و توجه به هشدارهای انتظامی دست سارقان را در رسیدن به اهداف شوم خود کوتاه و در صورت مشاهده موارد مشکوک با تماس ۱۱۰ سریعاً موضوع را به پلیس اطلاع دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.