کد خبر: ۱۲۹۹۷۳
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ۷۳ بیمار کرونایی با شرایط بحرانی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های چهارمحال و بختیاری بستری هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید شیرانی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار کرونایی در این استان جان باختند، اظهار کرد: مجموع فوتی‌ها در استان چهارمحال و بختیاری به هزار و ۳۷۵ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های استان را ۵۸۴ نفر عنوان کرد و ادامه داد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۱۸۹ هزار و ۷۹۱ مورد نمونه‌گیری انجام‌شده است.

وی با بیان اینکه طی شبانه‌روز گذشته، هزار و ۲۰۷ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی استان مراجعه کرده‌اند، افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۶۸ هزار و ۶۱۲ نفر در استان چهارمحال و بختیاری به این بیماری مبتلا شدند.

شیرانی عنوان کرد: هم‌اکنون ۷۳ بیمار مبتلا به کرونا با شرایط بحرانی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های چهارمحال و بختیاری بستری هستند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.