کد خبر: ۱۲۹۹۴۳
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
سرپرست شهرداری:
سرپرست شهرداری همدان گفت که پروژه ایمن‌ سازی و ساخت مسیر کندرو بلوار مهم و محوری آیت الله نجفی به عنوان یکی از مسیرهای اصلی و پرتردد شهر اجرا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید شاکری اظهار کرد: پروژه احداث کندرو بلوار آیت الله نجفی یکی از طرح‌های مصوب عمران شهری همدان در سال جاری بود که پس از چهار ماه تلاش بی‌وقفه واحد فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار به پایان رسید.

وی افزود: با احداث این مسیر کندرو، امکان دسترسی ساکنان کوی کوثر به بلوار نجفی تسهیل شده، ضمن اینکه محور برای ورود و تردد خودروها نیز ایمن سازی شده است.

شاکری خاطرنشان کرد: طرح ایمن‌سازی این مسیر به طول ۳۸۰ متر و با پنج هزار متر مربع خاکبرداری و زیرسازی اجرایی شد که برای اجرای عملیات یک هزار متر جدول گذاری و یک هزار و ۲۰۰ تن آسفالت نیز به کار برده شده است.

سرپرست شهرداری همدان گفت: یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ایجاد کندرو بلوار آیت الله نجفی از محل درآمدهای شهرداری منطقه چهار شهر همدان هزینه شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.