کد خبر: ۱۲۹۸۹۳
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
مدیر کل راه و شهرسازی کردستان گفت: به منظور محرومیت زدایی در سنندج ۲۹ پروژه بازآفرینی شهری در قالب ۲۵ پروژه اجرایی و چهار پروژه مطالعاتی با اعتباری بالغ بر ۵۳۵ میلیارد تعریف شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عرفان مرادی اظهار کرد: تلاش راه و شهرسازی کردستان برای کاهش محرومیت و بهبود شرایط اسکان در محلات مورد هدف بازآفرینی شهری در شهرهای استان و به ویژه سنندج است.

وی افزود: در این راستا ۵۳۵ میلیارد ریال اعتبار در قالب ۲۹ پروژه بازآفرینی شهری شامل ۲۵ پروژه اجرایی و چهار پروژه مطالعاتی در شهر سنندج تعریف شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی کردستان خاطرنشان کرد: راه و شهرسازی کردستان همزمان و به موازات فعالیت در حوزه‌های راه و مسکن، ارتقای کیفیت شهری را در دستور کار قرار داده و با مطالعاتی فراگیر نسبت به شناسایی کمبودهای محلات کم برخوردار در حاشیه شهرهای استان و یا نواحی منفصل و بافت‌های ناکارآمد اقدام کرده است.

مرادی تاکید کرد: از مجموع ۲۹ پروژه باز آفرینی در سنندج ۱۲ پروژه به بهره برداری رسیده و تحویل دستگاه بهره بردار شده است.

وی اضافه کرد: احداث منبع دو هزار متر مکعبی آب، تکمیل مدرسه شش کلاسه و احداث مدرسه ۹ کلاسه با ۶۵ درصد پیشرفت، احداث و بهسازی سه معبر گاز با صرف ۵۰ میلیارد ریال، اصلاح شبکه فاضلاب و احداث مرکز فرهنگی ورزشی در ناحیه منفصل شهری نایسر از جمله اقداماتی است که در این راستا صورت گرفته است.

مدیر کل راه و شهرسازی کردستان عنوان کرد: تاکنون برای اجرا و بهره برداری از پروژه‌های باز آفرینی در سنندج ۵۳۵ میلیارد ریال هزینه شده و اتمام پروژه‌های در حال اجرا نیز ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.