کد خبر: ۱۲۹۷۸۳
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: از ابتدای همه‌گیری کرونا، هزار و ۳۳۳ نفر قربانی این ویروس شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید شیرانی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار کرونایی در استان چهارمحال و بختیاری جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به اینکه تعداد ۵۵۱ نفر با علائم کرونا در مراکز درمانی استان چهارمحال و بختیاری بستری هستند، عنوان کرد: هم‌اکنون ۷۳ بیمار با شرایط وخیم در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: طی شبانه روز گذشته هزار و ۲۷ نفر با علائم بالینی کرونا به مراکز درمانی استان مراجعه کردند.

شیرانی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون بیش از ۱۸۲ هزار و ۹۱۵ مورد نمونه گیری انجام شده است.

وی با بیان اینکه مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری به هزار و ۳۳۳ نفر رسید، گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون بیش از ۶۶ هزار و ۱۱۹ نفر در استان چهارمحال و بختیاری به این بیماری مبتلا شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.