کد خبر: ۱۲۹۷۷۵
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
سرپرست سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری شهرکرد با اشاره به لزوم واکسینه شدن افراد در برابر ویروس کرونا گفت: تمامی ۲۸ نیروی آرامستان‌های شهرداری مرکز چهارمحال و بختیاری علیه ویروس کرونا واکسینه شده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید اکبر نوربخش رضایی اظهار کرد: با توجه به حساسیت شغلی نیروهای سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری شهرکرد، واکسیناسیون کارکنان این سازمان در اولویت قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا نیروهای مرتبط و درگیر با امور خاکسپاری متوفیان کرونایی از اوایل سال‌جاری نخستین دوز واکسن خود در برابر ویروس کرونا را دریافت کردند.

نوربخش رضایی تصریح کرد: در نوبت نخست ١٢ نفر از نیروهای شاغل در غسالخانه، کارگران خاکسپاری و کارکنان خدمات متوفیان واکسن خود را در برابر ویروس کرونا تزریق کردند.

به گزارش ایمنا، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا ۳۰ مردادماه، ۶۵ هزار و ۷۵۴ بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است که از این تعداد یک هزار و ۳۲۶ بیمار جان خود را از دست داده‌اند. بر اساس آخرین رنگ‌بندی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تمامی ۱۰ شهرستان چهارمحال و بختیاری در وضعیت قرمز (خیلی پُرخطر) شیوع ویروس کرونا قرار دارد.

هم‌اکنون تمامی تخت‌های بیمارستانی ویژه بیماران کرونایی چهارمحال و بختیاری که حدود ۷۰ درصد ظرفیت تخت‌های بیمارستانی استان را شامل می‌شود، تکمیل شده و بیمارستان صحرایی در شهرهای شهرکرد و فارسان برای خدمات‌رسانی به بیماران برپا شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.