کد خبر: ۱۲۹۷۷۴
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: مجموعا بیش از ۳۷۰ ماموریت در حوزه سازمان پارک‌ها برای سال ۱۴۰۰ تعریف شده که پیشرفت فیزیکی و ریالی آنها به صورت دقیق و ماهانه پیگری می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پیام جوادیان با تاکید بر لزوم فرآیند برنامه‌ریزی و برنامه‌محوری در فضای سبز اظهار کرد: بر همین اساس طی سال‌های اخیر تمام برنامه‌های سازمان بر اساس برنامه‌ریزی و کنترل پروژه بوده است.

وی با بیان اینکه از سال ۱۳۹۵ هر سال یک سند راهبری برای سازمان تهیه شده و طبق این سند برنامه‌ها پیگیری، هدف‌گذاری و زمان‌بندی شده است ادامه داد: در دوره اخیر مدیریت شهری سازمان پارک‌ها و فضای سبز نخستین سازمانی بود که نسبت به استقرار سیستم کنترل پروژه اقدام کرد.

مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز افزود: نقشی که برنامه محوری و متکی بودن به تدوین و اجرای دقیق برنامه‌ها، در تحول و توسعه ایفا می‌کند بر کسی پوشیده نیست از این نظر برنامه‌های راهبردی سالانه و سند چشم‌انداز فضای سبز شهر قم مبنای فعالیت‌های سازمان بوده است.

جوادیان با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده سازمان در سال ۱۴۰۰ گفت: مجموعاً بیش از ۳۷۰ مأموریت در حوزه سازمان پارک‌ها برای سال ۱۴۰۰ تعریف شده که پیشرفت فیزیکی و ریالی آنها به صورت دقیق و ماهانه پیگیری می‌شود.

وی رشد و توسعه فضای سبز شهر قم در سال‌های گذشته را ثمره نگاه علمی و برنامه‌محوری دانست و ابراز کرد: با همراهی و نگاه مجموعه شهرداری قم و به ویژه شهردار قم گام‌های بزرگی در زمینه فضای سبز شهر قم برداشته شده است که چهره‌ی شهر قم را تغییر داده است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار