کد خبر: ۱۲۹۷۳۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
فرمانده انتظامی استان مرکزی اعلام کرد
فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در ۶ روز نخست اجرای مرحله جدید طرح ممنوعیت‌های تردد بین استانی، برای ۵ هزار و ۷۴ خودرو در استان مرکزی جریمه ۱۰ و پنج میلیون ریالی صادر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن مفخمی شهرستانی گفت: در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی لازم از سوی پلیس استان در اجرای این مصوبات آغاز شده و مأموران انتظامی در قالب تیم‌های مشترک از ۲۹ نقطه از مبادی ورودی و خروجی استان مستقر هستند.

وی افزود: با توجه به اطلاع رسانی‌های انجام شده، هر گونه ورود و خروج خودروها با پلاک غیربومی از استان‌ها ممنوع بوده و در تمامی ورودی و خروجی‌های استان، تردد وسایل نقلیه مورد نظارت تیم‌های پلیس قرار می‌گیرند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تاکید کرد: بر اساس مصوبه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا از ساعت ۱۲ ظهر ۲۴ مرداد ماه تا پنجم شهریور، منع تردد بین استانی اعمال و با خودروهای متخلف برخورد می‌شود که در ۶ روز نخست اجرای این طرح، تعداد ۵ هزار و ۷۴ خودرو از سوی پلیس اعمال قانون شدند.

مفخمی شهرستانی خاطر نشان کرد: از این تعداد اعمال قانون، تعداد ۴ هزار و ۱۷۹ دستگاه خودرو به میزان یک میلیون تومان و تعداد ۸۹۵ دستگاه خودرو نیز به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اعمال قانون شدند و یک هزار و ۲۷۴ وسیله نقلیه نیز از مبادی و ورودی خروجی عودت داده شدند.

وی بیان کرد: در این مرحله از اجرای طرح محدودیت‌های تردد و با توجه به تداوم منع تردد از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد نیز تعداد یک هزار و ۵۷۴ دستگاه خودرو، به میزان ۲۰۰ هزار تومانی طی این چند روز اعمال قانون شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به همکاری مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان با کارشناسان حوزه بهداشت در اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی گفت: با آغاز این طرح، به ۶۴۷ واحد صنفی تذکر ارائه شد و ۵۷ واحد صنفی نیز به دلیل عدم رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا پلمب شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار