کد خبر: ۱۲۹۷۲۶
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری پلیس با اعضای یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر در محور سراوان به خاش و کشف یک تن و ۲۴۶ کیلو مواد افیونی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار احمد طاهری در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: روز گذشته در درگیری جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های ایرانشهر، سراوان و خا ش که با هدایت فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان انجام شد، یک باند قاچاق مواد افیونی در محور سروان به خاش منهدم شد.

وی افزود: در این عملیات ضربتی و مقتدرانه تکاوران انتظامی استان سیستان و بلوچستان با توقیف ۳ دستگاه خودروی ۴۰۵ و یک دستگاه سواری زانتیا ضمن دستگیری ۴ سوداگر مرگ و توقیف هر چهار دستگاه خودرو قاچاقچیان، مقدار یک تن و ۲۴۶ کیلو و ۳۶۰ گرم تریاک به همراه مقادیری سلاح و مهمات کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای شناسایی شده این باند، تصریح کرد: نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال و مستمر دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار