کد خبر: ۱۲۹۵۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
فدراسیون جهانی دوومیدانی در حالی جدیدترین رنکینگ خود را منتشر کرد که در آن نامی از احسان حدادی دیده نمی‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فدراسیون جهانی دوومیدانی جدید رده‌بندی برترین‌های این رشته در ماده‌های مختلف را منتشر کرد.

نکته مهم در این رنکینگ، غیبت احسان حدادی در فهرست ماده پرتاب دیسک است؛ ورزشکاری که در المپیک 2020 توکیو حضور داشت و از صعود به فینال بازماند. در ماده پرتاب دیسک، نام حسین رسولی و صادق صمیمی از ایران در رنکینگ جهانی دیده می‌شود.

حسن تفتیان دیگر دوومیدانی‌کار المپیکی ایران نیز در رده 63 ماده 100 متر قرار گرفته است. همچنین فرزانه فصیحی بانوی المپیکی ایران در رنکینگ دوی سرعت در رده 168 ایستاده است.

مهدی پیرجهان دونده 400 متر با مانع کشورمان نیز که به دلیل ابتلا به کرونا از حضور در المپیک بازماند، در رده 33 رده‌بندی جهانی قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.