کد خبر: ۱۲۹۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: معاون اسبق املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی اردبیل در ششمین دوره از شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار انتخاب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا غریبی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: محمود صفری با ١١ رأی موافق به عنوان شهردار اردبیل منصوب شد.

وی افزود: در دومین جلسه از صحنه علنی شورای ششم و ارائه برنامه‌های ١٣ نفر از افراد مختلف که حائز شرایط بودند صفری با رأی اکثریت اعضا به عنوان شهردار انتخاب شد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: صفری پیش از این در سمت معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهر سازی اردبیل مشغول بکار بوده است.
برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.