کد خبر: ۱۲۹۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
رئیس شورای شهر همدان:
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: انتخاب شهردار همدان به دور از هرگونه حواشی و مسائل سیاسی و در چارچوب قانون و مقررات خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود مسگریان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به روند انتخاب شهردار همدان اظهار داشت: انتخاب شهردار همدان کاملاً در چارچوب قانون و به دور از هرگونه حواشی و مسائل سیاسی انجام خواهد شد.

وی افزود: در انتخاب شهردار هم کاملاً با مردم شفاف خواهیم بود و هیچ مسائل پنهانی از مردم نداشته و نخواهیم داشت‌.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه هشت نفر از گزینه‌های ما برای انتخاب شهردار همدان هستند، گفت: محمد آئینی، رضا ابرارخرم، سیدمسعود حسینی، مجید شاکری‌کرم، علیرضا عقیقی، عزیزالله یوسفی و امیررضا یوسفیان به عنوان گزینه‌های شهرداری همدان مطرح هستند.

مسگریان خاطرنشان کرد: روز گذشته حسین افشاری یکی از گزینه‌های ما برای شهرداری همدان انصراف خود را اعلام کرده است.

وی با بیان اینکه روند انتخاب شهردار همدان به طور کاملاً شفاف خواهد بود، بیان کرد: از ابتدای دوره شورای اسلامی شهر همدان شفافیت در دستور کار تمام اعضا قرار گرفته و مسئله پنهانی از شهروندان همدانی نداریم.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان عنوان کرد: روند انتخاب شهردار همدان از امروز در دو جلسه صبح و عصر آغاز خواهد شد و این روند به صورت زنده از فضای مجازی برای قرار گرفتن شهروندان از جریان انتخاب شهردار همدان پخش می‌شود.

مسگریان با اشاره به زمان انتخاب شهردار همدان گفت: با ارائه برنامه تمام گزینه‌ها و بحث و بررسی‌های مختلف در تلاش خواهیم بود تا اواخر هفته آینده شهردار همدان را معرفی کنیم.

وی افزود: قطعاً کار بررسی انتخاب شهردار به صورت دقیق انجام خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.