کد خبر: ۱۲۹۵۰۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۱
رئیس شورای شهر اراک:
رئیس شورای شهر اراک گفت: امیدواریم اهالی رسانه به اصول اخلاقی و حرفه‌ای خود پایبند باشند و با رعایت اصل امانتداری فعالیت کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید وحید میرنظامی اظهار کرد: خدای متعال به پیامبر (ص) فرمود «یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنْزِلَ إِلَیْکَ»، این اولین ابلاغی بود که صادر شد و امیدوارم جامعه خبرنگاری ما «بَلِّغْ مَا أُنْزِلَ إِلَیْکَ» رفتار کنند یعنی با رعایت امانتداری هر آنچه وجود دارد را صادقانه، واقعی و البته با تحلیل و نقد به مردم ارائه دهند. انتظار شورای شهر اراک از رسانه‌ها پرداختن به وظایف حرفه‌ای خود و رعایت اصل امانتداری است.

شورای ششم شهر اراک به رسانه‌های تخصصی حوزه شهری نگاه ویژه ای دارد

وی ادامه داد: شورای ششم شهر اراک به رسانه‌های تخصصی حوزه شهری نگاه ویژه ای دارد اما رسانه‌هایی که به دنبال حاشیه سازی و اختلاف افکنی هستند، در این شورا جایی نخواهد داشت.

رئیس شورای شهر اراک تصریح کرد: مجموعه شورای ششم شهر اراک از سبقه فرهنگی بالایی برخوردارند و چهره‌های فرهنگی شهر هستند و می‌توان گفت نوع تحصیلات، تخصص و نگاهشان مرتبط با مسئولیتشان در شورای شهر است.

رویکردی شورای جدید اجتماعی و فرهنگی است

میرنظامی اظهار کرد: رویکردی شورای جدید در حوزه اجتماعی و فرهنگی است منظور از اجتماعی فرهنگی بدین معنی نیست که از سایر مباحث عمرانی و آبادانی شهر غفلت شود بلکه در کنار پرداختن به این امور شورای شهر اراک به دنبال این است که با یک نگاه متعادل و همه جانبه و با توجه ویژه به مباحث اجتماعی و فرهنگی، رشد ناهمگونی که در دوره‌های قبلی مدیریت شهری در اراک به وجود آمده است را برطرف کند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه کمیسیون اجتماعی فرهنگی شورای شهر اراک جز قوی‌ترین کمیسیون‌ها این شورا است و در کنار آن توجه ویژه ای به مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اراک وجود دارد و ما حصل اقدامات این مرکز در برنامه‌ها و سیاستگذاری‌های کمیسیون‌های این شورا ترتیب اثر داده می‌شود.

شورای ششم اراک یاری‌گر مجموعه‌های فرهنگی و دینی شهر است

شورای شهر اراک این قول را به مجموعه‌های فرهنگی و دینی کلانشهر اراک می‌دهد در تدوین و عملیاتی سازی برنامه‌ها، همکاری لازم را با مجموعه‌های فرهنگی و دینی شهر داشته باشد و در اصل شورای ششم اراک آمده تا به تعالی مباحث فرهنگی و اعتقادی و تقویت معنویت در جامعه کمک کند.

در ادامه این نشست، خبرنگاران با اعضای شورای شهر در حوزه مختلف شهری مصاحبه تفصیلی انجام دادند که مشروح آن به زدوی منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار