کد خبر: ۱۲۹۴۲۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام و دستگیری اعضای یک باند سرقت خودرو و موتورسیکلت در شهرستان سراوان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار احمد طاهری اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مسلحانه خودرو و موتور سیکلت در سطح شهرستان سراوان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان و شهرستان سراوان قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس اگاهی با همکاری مأموران پلیس امنیت عمومی و انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی در این رابطه باند ۶ نفره سارقان را شناسایی و با هماهنگی قضائی طی چند عملیات جداگانه هر ۶ عضو این باند را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، چهار دستگاه موتور سیکلت سرقتی و همچنین سه دستگاه خورو پژو ۴۰۵ کشف شد. متهمان در تحقیقات پلیسی به هفت فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و خودرو سواری در شهرستان سراوان اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

وی گفت: در راستای طرح تشدید برخورد با متخلفان اقتصادی، مأموران انتظامی شهرستان دشتیاری هنگام کنترل تردد خودروهای عبوری در محور مواصلاتی چابهار به «ریمدان» به یک دستگاه تریلی حامل بار مشکوک شدند.

سردار طاهری بیان کرد: مأموران پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن ۲۳ هزار و ۷۵۰ لیتر روغن مایع خوراکی قاچاق و فاقد مجور قانونی کشف کردند. ارزش اقلام قاچاق کشف شده بنا بر اعلام کارشناسان اداره گمرک پنج میلیارد ریال برآورد شده است. در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

وی مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه‌های پلیس در سال حمایت از تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها اعلام و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ در اختیار پلیس بگذارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.