کد خبر: ۱۲۹۴۲۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر با اشاره به شرایط سخت کرونا در استان، گفت: صنایع نفت و گاز برای کنترل کرونا به یاری مردم استان بوشهر بیایند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالکریم گراوند در نشست ستاد مقابله با کرونای استان بوشهر اظهار داشت: سال گذشته نیز در فصل تابستان شاهد اوج گیری ابتلاء و فوتی‌های کرونایی در استان بوشهر بودیم.

وی اضافه کرد: استان بوشهر در این فصل گرمای شدیدی دارد و مردم استان بوشهر نیز از وسایل سرمایشی استفاده می‌کنند و در و پنجره‌ها را می‌بندند که باعث می‌شود هوا به خوبی تهویه نمی‌شود.

استاندار بوشهر تصریح کرد: در این شرایطی که در مکان‌های سر بسته امکان تهویه هوا وجود ندارد، باعث انتقال و گردش ویروس شده و تعداد زیادی از افراد را در معرض ابتلاء قرار خواهد داد.

وی با تاکید بر لزوم افزایش نظارت‌ها بر اصناف و اماکن طی دو هفته خاطرنشان کرد: باید ضمن تعطیلی فعالیت باشگاه‌های ورزشی، رستوران‌ها به صورت بیرون‌بر فعالیت کنند و نظارت بر اصناف افزایش یابد.

گراوند با اشاره به افزایش موارد بستری کرونایی در استان تصریح کرد: بیشترین تعداد فوتی روزانه کرونایی در استان بوشهر روز گذشته ثبت شد و می‌طلبد که رعایت پروتکل‌ها جدی‌تر دنبال شود.

وی تاکید کرد: همه شهرستان‌های استان به رنگ قرمز در آمده است و به مدت دو تا سه هفته باید ورودی تمامی شهرها کنترل شود تا از رفت و آمدهای غیر ضروری جلوگیری شود.

استاندار بوشهر خواستار مشارکت صنایع استان برای کنترل کرونا شد و افزود: صنعت نفت و گاز باید به یاری مردم استان بوشهر آمده و به عنوان پایتخت انرژی کشور باید به وظیفه قانونی خود نسبت به مردم این استان عمل کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، بوشهر ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار