کد خبر: ۱۲۹۳۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳
شهردار همدان گفت: از ابتدای اولین روزی که شهردار همدان شدم با خودم عهد کردم که در همه کارهایم خداوند را ناظر قرار دهم و فقط و فقط برای رضایتمندی مردم کارکنم و در این مسیر با خدا معامله کنم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس صوفی در اینستاگرام خود نوشت:

" بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر همشهریان عزیز و فهیم همدان

از ابتدای اولین روزی که شهردار همدان شدم با خودم عهد کردم که در همه کارهایم خداوند را ناظر قرار دهم و فقط و فقط برای رضایتمندی مردم کارکنم و در این مسیر با خدا معامله کنم.

و امروز آخرین روزی بود که بنا به تشخیص شورای ششم بنده به عنوان شهردار همدان و خادم شما افتخار خدمت داشتم.

در سه سال و چند ماه که بنده به عنوان شهردار همدان افتخار خدمت به شما را داشتم (در سه سالی که با زلزله و سیل شروع شد و با کرونا ادامه پیدا کرد و کمبودها و گرانی و تورم و تحریم‌های ظالمانه کارهای اجرایی کشور را بشدت تحت تأثیر قرار داد) اگر کم و کاستی بود از همه مردم عزیز همدان عذر خواهی می‌کنم
اما خداوند متعال را شاهد می‌گیرم در این مدت لحظه‌ای نبود که به فکر کار و رونق فعالیت‌ها در این شهر نباشم خداوند متعال لطف کرد مردم همراهی کردند همکارانم تلاش کردند و ورق‌های زرینی بر تاریخ شهرداری همدان افزوده شد
جا دارد تشکر کنم از همه همکاران خدوم و خانواده بزرگ شهرداری که با وجود بسیاری از کم لطفی‌ها و بی انصافی‌ها در کنار بنده شب و روز نمی‌شناختند و فقط و فقط به فکر کار بودند و از مردم قدرشناس همدان به خاطر همراهیشان سپاسگزاری کنم.

بنده هر جایی باشم خودم را مدیون شهر همدان و مردمانش میدانم و در هر جایگاهی برای پیشرفت همدان خواهم کوشید. "برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.