کد خبر: ۱۲۹۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس مطرح کرد
نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال ۲۴ روستا در شهرستان‌های رزن و درگزین بهسازی می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن لطفی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی بر مناطق و روستاهای محروم کشور، اظهار کرد: بهسازی و آسفالت‌ریزی معابر روستایی در ۲ شهرستان رزن و درگزین به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این دو شهرستان در راستای محرومیت‌زدایی در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه امسال بهسازی و آسفالت‌ریزی معابر ۲۴ روستای شهرستان‌های رزن و درگزین اجرا می‌شود، افزود: هم‌اکنون بهسازی روستاها در دست اجرا است که بیشتر روستاهایی که تا به امروز هیچ‌گونه بهسازی نشده‌اند، آسفالت‌ریزی می‌شوند.

نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بهسازی ۲۴ روستای بیش‌از ۴۰ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی و سال ۱۳۹۹ پیش‌بینی شده است و امسال هم بهسازی معابر در روستاها در اولویت تخصیص بودجه قرار دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.