کد خبر: ۱۲۹۲۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
مدیرکل کمیته امداد اردبیل:
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در اعیاد گذشته اهالی استان اردبیل بیش از چهار میلیارد تومان به نیازمندان در سطح استان اردبیل کمک کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین دشتی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: این کمک‌ها در ایام عید قربان و اطعام نیازمندان در عید غدیر خم اتفاق افتاده که نسبت به سال‌های گذشته کمک‌های جمع‌آوری شده در این اعیاد به مراتب بیشتر و چشمگیرتر بوده است.

وی تصریح کرد: خیرین و آحاد جامعه در مناسبت‌های مختلف به یاری نیازمندان و مجموعه کمیته امداد برای توزیع احسانات و اطعام نیازمندان می‌شتابند که این حرکت‌ها و برنامه‌ریزی‌ها در ماه محرم نیز با گستردگی خاص ادامه پیدا می‌کند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در عید قربان در کنار کمک‌های نقدی که به مبلغ ۴۵۷ میلیون تومان انجام شد، خیرین سعی کردند تا تأمین گوشت قربانی را در این ایام برای نیازمندان انجام دهند.

دشتی افزود: در عید قربان ۴۱۴ رأس دام سبک و ۲۶ رأس دام سنگین به ارزش یک میلیارد تومان با همراهی خیرین و جامعه عشایری و روستایی به کمیته امداد اهدا شد که ما نیز در بسته‌های تعیین شده سعی کردیم بعد از کشتار دام توزیع گوشت قربانی را در بین خانواده‌های نیازمند انجام دهیم.

وی خاطر نشان کرد: مجموعه کمیته امداد در مناسبت‌های مختلف تلاش می‌کند تا در خدمت جامعه هدف به ویژه مددجویان و گروه‌های آسیب‌پذیر باشد تا آنها نیز در اعیاد و مناسبت‌های ملی، مذهبی بتوانند روزهای خوب و خوشی را سپری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.