کد خبر: ۱۲۹۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱
مدیرعامل سازمان آتش نشانی گناوه:
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه گفت: بر اثر حادثه تصادف دو دستگاه خودروی سواری پراید در جاده ساحلی گناوه - بوشهر دو نفر کشته و سه نفر مجروح شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ولی سیفی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید در جاده ساحلی گناوه - بوشهر حدفاصل سه راهی روستای گوابین سه مصدوم و دو نفر کشته بر جا گذاشت.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه افزود: وقوع این حادثه در ساعت ۲۳ و ۷ دقیقه یکشنبه شب به مرکز آتش نشانی گناوه اعلام شد.

تصادف جاده ساحلی گناوه - بوشهر ۵ نفر کشته و مصدوم به جا گذاشت

وی گفت: با اعلام این حادثه بلا فاصله تیم امداد و نجات به محل حادثه اعزام و اقدام به عملیات کرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه تصریح کرد: متأسفانه هر دو راننده خودروها براثر جراحات زیاد فوت شدند که اجساد با استفاده از تجهیزات ست نجات رها سازی و تحویل عوامل ذی ربط شد و مصدومان به بیمارستان انتقال یافتند.

وی گفت: این عملیات در ساعت پایان ۱:۰۶ بامداد دوشنبه پایان یافت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار