کد خبر: ۱۲۹۰۴۲
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰
شهردار:
شهردار گرگان گفت: سورتمه ریلی شهربازی تا ۴۰ روز آینده وارد شهر می‌شود و سپس فاز اول شهربازی مدرن در قالب نصب این سورتمه افتتاح خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالرضا دادبود  در آئین معرفی ۲۹ پروژه شهرداری گرگان با بیان اینکه همیشه تلاش داشته‌ایم پروژه‌های شهرداری را در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی افتتاح یا کلنگ زنی انجام دهیم، اظهار کرد: ۲۹ پروژه در بخش‌های سرمایه گذاری، گردشگری، عمرانی، حمل و نقل، خدماتی، فرهنگی، ورزشی و پژوهشی آماده افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی است.

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت‌های خاص ۹۴ محله سطح شهر را شناسایی و به آن توجه خواهیم کرد، افزود: سورتمه ریلی شهربازی گرگان تا ۴۰ روز آینده وارد گرگان می‌شود و سپس فاز اول شهربازی مدرن در قالب نصب این سورتمه افتتاح خواهد شد.

شهردار گرگان با اشاره به اهمیت فضای سبز شهری، خاطرنشان کرد: هم اکنون حدود ۱۱۵ هزار خانواده در گرگان زندگی می‌کنند و برنامه داریم تا سال ۱۴۰۴ به ازای هر خانواده گرگانی یک اصله درخت بکاریم.

دادبود با اشاره به پروژه تله کابین گرگان تاکید کرد: برای اجرای پروژه تله کابین با رعایت تمامی ملاحظات و طی شدن مراحل قانونی مصمم هستیم و به جرأت می‌توانم بگویم بهترین نیروهای انسانی شهرداری‌های کشور در شهرداری گرگان مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش ایمنا، آئین معرفی ۲۹ پروژه شهرداری گرگان شامل ۲۳ پروژه بهره برداری و راه اندازی و شش پروژه آغاز عملیات اجرایی در حوزه‌های عمرانی و حمل و نقل، سرمایه گذاری و خدماتی و فرهنگی، پژوهشی و ورزشی است.

کد خبر 510433
برچسب ها: شهرفردا ، گلستان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.