کد خبر: ۱۲۸۹۸۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷
عضو منتخب شورا:
عضو منتخب شورای اسلامی شهر همدان گفت: برای انتخاب بهترین فرد به عنوان شهردار همدان و سپردن کلید شهر به او، شاخصه‌هایی نظیر تعهد، تخصص، انقلابی گری، پویایی، نشاط و مولفه‌های مرتبط به یک مدیر جهادی در نظر گرفته شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اکبر کاووسی امید در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ما با استفاده از نظرات کارشناسان شاخصه‌های انتخاب شهردار برای کلانشهر همدان را مشخص کرده‌ایم؛ در این نظرسنجی ۲۶۰ خبره دانشگاهی و افراد با تجربه در حوزه مدیریت شهری شرکت کردند.

وی افزود: طی این نظرسنجی شاخصه‌هایی که باید مدیر یک شهر داشته باشد استخراج شد. بر اساس این شاخصه‌ها پرسشنامه‌ای تهیه و در اختیار نامزدهای مدیریت شهری همدان قرار گرفته است تا آن‌ها برنامه‌های خود را بر این اساس ارائه کنند.

عضو منتخب شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر این که برنامه نامزدها مورد توجه اعضای شورای شهر قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: اعضا بعد از رصد و ارزیابی این برنامه‌ها نظر خود را اعلام می‌کنند و افرادی که بر اساس شاخصه‌های مورد نظر بتوانند توجه اعضای شورا را جلب کنند، به منظور ارائه برنامه‌هایشان به صورت حضوری دعوت خواهند شد.

کاووسی امید تصریح کرد: شاخصه‌هایی نظیر تعهد، تخصص، انقلابیگری، پویایی، نشاط و مؤلفه‌های مرتبط به یک مدیر جهادی برای انتخاب شهردار در نظر گرفته شده است تا به امید خدا بتوانیم شهر را بر اساس قول‌هایی که اعضای شورای ششم به مردم همدان داده‌اند، اداره کرده و بهترین فرد را به عنوان شهردار انتخاب کنیم تا کلید شهر همدان را به دست او بسپاریم و وی با تمامی قوا و قدرت کار را به پیش ببرد.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.