کد خبر: ۱۲۸۹۵۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵
شهردار:
شهردار همدان گفت: با توجه به مشکل ارتفاع پل شهید همدانی، رفع مشکل این پروژه به مشاور ابلاغ شد و در حال حاضر طرح جدیدی تهیه شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس صوفی با بیان اینکه طبق طرح جدید، خودروها از یک دهانه دیگر پُل عبور می‌کنند و مشکل ارتفاع حل می‌شود، اظهار کرد: اگرچه طراحی این پل در دوره مدیریت شهری قبل اتفاق افتاده است، اما مدیریت فعلی باید در این زمینه پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه طراحی پل شهید همدانی مربوط به سال ۹۴ و دوره مدیریت شهری قبل است، خاطرنشان کرد: مدیریت فعلی از دی‌ماه سال ۹۶ کار خود را آغاز کرد و این پل باید مردادماه سال ۹۷ تکمیل می‌شد، اما در آن زمان تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت.

شهردار همدان با تأکید بر اینکه در هر صورت مدیریت فعلی باید درباره این پل پاسخگو باشد، تصریح کرد: پل بر اساس نظر مشاور طراحی شده و به دلیل وجود دو منطقه نظامی در آن منطقه ارتفاع نخورده است در واقع حداقل ارتفاع برای این پل در نظر گرفته شده بود، همچنین طبق گفته مشاور از روز اول طراحی برای خودروهای سواری و ایستگاه تاکسی انجام شده و برای دور برگردان ماشین‌های سنگین برنامه‌ریزی نشده بود.

صوفی با بیان اینکه همه جا پل‌ها ضوابط ارتفاعی دارند و این پل نیز استثنا نیست، اضافه کرد: کلیات پل شهید همدانی مشکل ندارد و پس از بازنگری و ارائه طرح جدید توسط مشاور مشکل ارتفاع حل می‌شود اما با همه این توصیفات پل از روز اول بر اساس نظر مشاور ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت فعلی تنها این پل را تکمیل کرده است، افزود: تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی در این منطقه نصب شده تا عرض و ارتفاع مشخص شود، علاوه بر این شاید مدیریت قبل و معاونت فنی باید به مواردی که در حال حاضر پیش آمده اشکال می‌گرفتند، اما این اتفاق نیفتاده است و با سپاه و نیرو انتظامی نیز توافق کرده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.